METOS veikla, sėkmingai besitęsianti daugiau kaip 90 metų, yra pagrįsta mūsų klientų ir jų veiklos specifikos bei aplinkos supratimu. Mes siūlome ne tik platų gaminių asortimentą, bet ir technologinį projektavimą, apmokymą dirbti su įranga, techninę jos priežiūrą.

 

Įmonė

Metos Kitchen Intelligence – tai daugiau nei sumaniai suplanuota virtuvė

UAB „METOS“  – oficialus Suomijos profesionalios virtuvės įrangos gamintojo Metos Oy Ab atstovas Lietuvoje.

Metos kompanija jau nuo 1922 m. dalyvauja profesionalios virtuvės kūrime. Atstovaujame vienas seniausių ir didžiausių profesionalios virtuvės įrangos gamintojų kompanijas – Metos Oy Ab ir ALI Group. Remdamiesi sukaupta tarptautine patirtimi ir ilgamečiais profesionaliais įgūdžiais, mes kartu su Jumis kuriame naujus produktus ir technologinius sprendimus. Mūsų tikslas – padėti Jums tobulinti ir stiprinti Jūsų verslą! Lietuvoje pirmąsias profesionalias virtuves suprojektavome ir sumontavome jau 1992 m. Per tris dešimtmečius įgijome daugiau kaip 2000 klientų, paruošėme ir įgyvendinome daugiau nei 1500 profesionalių virtuvių projektų. Mes siūlome per 5000 įrenginių modelių ir esame pasiruošę pateikti naujus, lanksčius sprendimus tiek didelėms, tiek mažoms profesionalioms virtuvėms. Investicija į Metos įrangą garantuoja ilgą jos aktyvaus naudojimo laiką.

Kitchen Intelligence išreiškia esminius mūsų darbo principus: mes siekiame tapti partneriais savo klientams ir prisidėti prie jų verslo sėkmės, įsigilinus ir perpratus jų atliekamas operacijas.

Metos veikla, sėkmingai besitęsianti arti 100 metų, yra pagrįsta mūsų klientų ir jų verslo aplinkos supratimu. Mes siūlome ne tik platų gaminių asortimentą, bet ir technologinį projektavimą, apmokymą dirbti su įranga, techninę jos priežiūrą. Metos šiandien yra viena iš lyderių Europoje tarp analogišku verslu užsiimančių kompanijų, o būdama autonomine verslo grupe Italijos ALI Grupės sudėtyje, pirmauja pasaulyje profesionalios virtuvės įrenginių gamintojų gretose.

UAB „METOS“ – Jūsų ilgaamžio verslo patikimas partneris!