Metos Professional Kitchen Planner - nesudėtinga ir nemokama programa skirta projektuojantiems komercines virtuves.

Kartu su Metos Professional Kitchen Planner programa reikia įdiegti Adobe AIR programą. Parsisiųskite Adobe AIR į savo kompiuterį, paspaudę nuorodą žemiau. Pirmą įrašykite Adobe AIR, tada Metos Professional Kitchen Planner programą.

Metos Professional Kitchen Planner duomenų bazėje galima rasti iki 600 skirtingų įrangos simbolių, kurie suteikia galimybę planuoti virtuvę, atsižvelgiant į turimą erdvę ir išlaidas. Galėsite nubrėžti sienas, o virtuvės erdvę užpildyti norima įranga ir baldais. Pasirinkę 3D vaizdą, apžiūrėsite brėžinį iš visų pusių. Planą galėsite atsispausdinti arba išsaugoti, kad atliktumėte vėlesnius taisymus. Programa veikia su PC arba Mac įrenginiais, galima naudoti klaviatūrą ir pelę.

Atkreipkite dėmesį, kad programoje esantys simboliai yra tik planavimo stadijos pavyzdiniai modeliai. Atvaizdai ir pasiūlymai susiję su konstrukciniu virtuvės dizainu yra braižomi, remiantis esančiais prietaisais. Metos projektuotojai visada pasirengę padėti, jei iškiltų neaiškumų planuojant Jūsų virtuvę. Atsiųskite savo virtuvės planą ir mes Jums padėsime.

www.metos.com