UAB ,,METOS’’ Lietuvoje įrengtos virtuvės ir barai

 

Viešbutis Campanile Vilnius Airport Hotel

   

 

   
content/campanile_dining.jpgcontent/campanile_dining1.jpgcontent/campanile_kitchen.jpgcontent/campanile_wash.jpg
    
Restoranas „Le Restaurant“ ir baras adresu Minsko plentas 14, Vilnius.Prancūziška restorano-savitarnos linijos koncepcija. Sumontuotas išmanusis maisto gaminimo centras MSCC.

Virtuvėje įrengta naujausia Metos WD PRM (pirminio apiplovimo sistema).

    

Restoranas „2BISTRO+GRILL“

 

   
content/dream_dining.jpgcontent/dream_dining2.jpgcontent/dream_kitchen2.jpgcontent/dream_kitchen.jpg
Restoranas „2BISTRO+GRILL“ įsikūręs adresu Ozo g.18, Vilnius.

Dvi bistro tipo virtuvės: Burger bistro (naminiai mėsainiai, dešrelės keptos ant griliaus ir pan.) ir Rusų Bistro (naminiai koldūnai, sriubos ir pan.), Grill patiekalai.

Patiekalai ruošiami: su lavos akmenų griliumi, sumontuoti suomiški katilai.Įrengta indukcinė viryklė, maisto gaminimo centras MSCC.
    
 IKEA   
 content/ikea_serving.jpg content/ikea_serving2.jpg content/ikea_kettle2.jpg content/ikea_oven.jpg
Restoranas ir bistro tipo virtuvė adresu Vikingų g. 1, Vilnius. Virtuvė ir baras įrengti pagal IKEA konceptą. Švediškas patiekalų meniu. Sumontuoti suomiški katilai. Virtuvėje naudojami maisto gaminimo centrai MSCC.
    
 Viešbutis Ramada   
 content/ramada_kitchen.jpg content/ramada_kitchen2.jpg content/ramada_kitchen4.jpg content/ramada_wash.jpg

Restoranas „IMPERIAL by California Gourmet“ ir baras „CALIFORNIA“ adresu Subačiaus g. 2, Vilnius.

 Restoranui vadovauja gastronomijos meistrė Aldona Gečienė. Virtuvė išsiskiria patiekalais, ruoštais Metos medžio anglių grilyje. Sumontuotas maisto gaminimo centras MSCC. Naudojama naujausia Metos plovimo sistema.
    
 Restoranas „OPEN RE5T4UR4NT“   
 content/tec_cafe.jpg content/tec_return.jpg content/tec_kitchen.jpg content/tec_frontkitchen.jpg
 Restoranas „OPEN RE5T4UR4NT“ įsikūręs adresu Gerulaičio g. 1, Vilnius. Skandinaviška restorano koncepcija. Sumontuota naujausia profesionalios virtuvės įranga: indukciniai įrenginiai, maisto gaminimo centrai, Vario gaminimo centras, konvejerinė indų plovimo sistema ir t.t.
    
Snow Arena   
 content/snow_aero2.jpg content/snow_bakery.jpg content/snow_bar.jpg content/snow_fire2.jpg
Savitarnos restoranas, kepyklėlė ir baras „Snow Bo“, „Carlsberg finišo baras“. Išskirtiniai traukos objektai – vienintelis ledo baras Lietuvoje „Ice Bar“.50 m aukštyje įkurtas restoranas „Aero Gallery“ adresu Nemuno kelias 2, Druskininkai, ,,Snow arena“.Išskirtinė įranga: malkinis grilis, o kepyklėlėje malkinis picų pečius.
    
Restoranas burlaivis  „Meridianas“   
    
content/meridianas_ship.jpgcontent/meridianas_dining2.jpgcontent/meridianas_bar.jpgcontent/meridianas_kitchen2.jpg
1948 m. Suomijoje pastatyta barkentina „Meridianas“ dvidešimt metų plaukiojo jūromis kaip mokomasis burlaivis. Po laivo rekonstrukcijos jis tapo viešojo maitinimo veiklai pritaikytu objektu. Laivas buvo prišvartuotas prie Danės upės krantinės ir nuo 1971 metų jame veikė restoranas.Atstatytas bei iš naujo įrengtas klaipėdiečių verslininkų Aloyzo Kuzmarskio bei Aido Kaveckio pastangomis Klaipėdos miesto simbolis burlaivis „Meridianas“  lankytojams  duris vėl atvėrė 2014 m. gruodžio 18-ąją.Jame atidarytas ir atkurtas restoranas, baras, taip pat marinistinė ekspozicija,  supažindinanti  su „Meridiano“ istorija.Restorano virtuvėje ir baruose sumontuota pati naujausia profesionali virtuvės įranga.
    
 Restoranas „MOMO GRILL“   
    
Grilio patiekalų restorano „MOMO GRILL“ šefo-savininko Vytauto Samavičiaus tarptautinė patirtis žinoma klaipėdiečiams ir ne tik. Restorane nuo pat atidarymo iš anksto neužsirezervavus staliuko, vietos restorane galima ir nerasti. content/momo_chef.jpgcontent/momo_dining.jpgNedidukėje virtuvėje triūsiančių virėjų darbą gali stebėti kiekvienas lankytojas: virtuvę ir lankytojų salę jungia didelis langas. Virtuvėje sumontuota būtiniausia profesionali įranga kokybiškam maistui pagaminti.
    
Restoranas „KARPYNĖ“   
    
Kaimo turizmo sodyba Karpynė atvėrė naują, erdvų iki 500 lankytojų talpinantį restoraną su mažąja alaus darykla. Tai tikrai puiki vieta papietauti, taip pat puiki vieta jubiliejams, vestuvėms ir kitokiems pokyliams švęsti. Restorano virtuvė didelė, erdvi, aprūpinta visa būtinaiusia įranga, kad būtų galima įtikti visų lankytojų skoniams: čia  ruošiami ir lietuviški, ir europietiški patiekalai, gaminamos picos, parduodamos ką tik išrūkytos žuvys.  content/karpyne_river.jpg content/karpyne_bar.jpg content/karpyne_kitchen.jpg
    
KLAIPĖDOS TURIZMO MOKYKLA   
    
 content/shool_kitchen.jpg content/shool_kitchen3.jpg content/shool_kitchen4.jpg content/shool_kitchen6.jpg
Klaipėdos turizmo mokykloje atidarytas pirmasis regione modernus viešbučių ir restoranų bei prekybos sektorinio praktinio mokymo centras.Jame mokosi ne tik šios mokyklos mokiniai, bet ir kvalifikaciją kelia technologijų mokytojai, rengiami technologijų konkursai, o įmonių darbuotojai tobulina savo kompetenciją.Mokymo centre įrengti konditerijos cechai, virtuvės, konditerių  ir virėjų laboratorijos, kuriuose sumontuota moderniausia profesionali virtuvės technika: konvekcinės gaminimo krosnys, Vario gaminimo centrai, cirkuliatoriai, tešlos dalintuvai, kočioklės ir kt.Čia besimokantys galės išmokti gaminti patiekalus, remiantis naujausiomis technologijomis.
    
Vilnos gamyklos valgykla   
    
Gamykla įsikūrusi Andrušaičių kaime, Raseinių rajone – tai danų kapitalo įmonė, kurioje dirba apie 350 darbuotojų, darbas vyksta visą parą, septynias dienas per savaitę. Todėl daugiau nei 300 darbuotojų kasdien maitinami įmonės valgykloje.content/dan_serving.jpgcontent/dan_serving2.jpgŠioje virtuvėje sumontuota būtiniausia profesionali įranga patiekalams gaminti, o patiekalams pateikti sumontuota šiuolaikiška  savitarnos linija.
    
Restoranas „SKONIO DŽIAZAS“   
    
 content/KAVA_bar.jpg content/KAVA_dining.jpg content/KAVA_dining2.jpg content/KAVA_kitchen.jpg
 Restoranas įsikūręs Bažnyčių gatvė 20A, Tauragėje.Tai restoranas su erdvia 50 vietų sale, įstiklinta 16 vietų terasa viduje bei keliais staliukais ant stogo. Ši vieta išsiskiria stilingu interjeru, skaniu ir visad šviežiu maistu.Virtuvėje ir bare sumontuota šiuolaikiška profesionali įranga, leidžianti gaminti sveiką ir skanų maistą.