METOS veikla, sėkmingai besitęsianti daugiau kaip 90 metų, yra pagrįsta mūsų klientų ir jų veiklos specifikos bei aplinkos supratimu. Mes siūlome ne tik platų gaminių asortimentą, bet ir technologinį projektavimą, apmokymą dirbti su įranga, techninę jos priežiūrą.

 

Paslaugos

Žiniomis pagrįstos paslaugos jūsų profesionaliai virtuvei ir kasdieniams poreikiams

Metos Center keväällä

Metos centras

Metos centras yra didžiausias profesionalių virtuvių parodų ir mokymo centras Europoje, esantis toje pačioje vietoje su mūsų pagrindine buveine Keravoje.

Skaityti daugiau

Keittiösuunnittelu cadkuva

Virtuvės dizainas

UAB „METOS“ specialistai projektuoja visų tipų profesionalias virtuves ir teikia virtuvės atnaujinimo bei priežiūros paslaugas savo klientams.

Skaityti daugiau

Kitchen planner suunnittelu

„Metos virtuvės“ planavimo priemonė

„Metos Professional Kitchen Planner“ yra lengvai naudojama programa, leidžianti susikurti profesionalią virtuvę, atitinkančią jūsų poreikius.

Skaityti daugiau

Proff-kylmätyöpöytä

Mokymai

Net ir geriausia įranga, prieš ją pradedant eksploatuoti, reikalauja šiek tiek susipažinti, o paprasčiausias būdas ją gauti yra kvalifikuotų „Metos“ trenerių pagalba.

Skaityti daugiau

Asentaja astianpesuosastolla

Projekto priežiūra

Mūsų technikai profesionalias virtuves ir individualius įrenginius montuoja pagal esamus poreikius.

Skaityti daugiau

Riina ja jääkaapin anturi

Vaizdo kanalas

„Metos“ turi savo vaizdo kanalus „Vimeo“, www.vimeo.com/metos ir „YouTube“ svetainėje www.youtube.com/user/MetosGroup, kur galite peržiūrėti mūsų vaizdo įrašus.