METOS veikla, sėkmingai besitęsianti daugiau kaip 90 metų, yra pagrįsta mūsų klientų ir jų veiklos specifikos bei aplinkos supratimu. Mes siūlome ne tik platų gaminių asortimentą, bet ir technologinį projektavimą, apmokymą dirbti su įranga, techninę jos priežiūrą.

 

Privatumo politika

PRIVATUMO POLITIKA

Rinkmenos aprašymas, vadovaujantis Asmens duomenų įstatymo (EU) 2016/679.

Registro valdytojas ir pavadinimas

UAB „METOS“ Kalvarijų g. 163A, LT-08311 Vilnius.
UAB „METOS“ (toliau – „METOS“) klientų registras.

Kontaktinis asmuo

Audronė Jurkynienė, tel. +370 5 249 61 50.

Registro paskirtis

Rinkmenos paskirtis – „METOS“ klientų registro saugojimas. Rinkmenoje pateikiama informacija apie „METOS“ ir jos klientų tarpusavio ekonominę veiklą bei susijusius pranešimus. Be to, registre gali būti informacijos iš kitų pasiekiamų registrų. Į internetinių pirkimų registrą gali būti įtraukti duomenys, kuriuos pateikė patys klientai. Visi asmens duomenys apdorojami tiek, kiek leidžia Asmens duomenų įstatymas. Duomenys gali būti derinami statistiniu metodu ir naudojami veiklos plėtrai. Rinkmenoje esantys duomenys gali būti naudojami siunčiant „METOS“ rinkodaros medžiagą, pavyzdžiui, klientams skirtus žurnalus, naujienlaiškius, kvietimus ir produktų katalogus. Klientas gali uždrausti naudoti jo duomenis pirmiau minėtais tikslais.

Registro turinys

Asmens duomenų registre pateikiama ši informacija:
įmonė arba viešasis juridinis subjektas, kurį asmuo atstovauja;
asmens vardas, pavardė ir užimamos pareigos/titulas;
el. paštas;
pašto adresas;
telefonas;
informacija apie užklausą dėl kainos ir (ar) užsakymą;
kita kliento pateikta informacija, kuri yra svarbi ryšių su klientais palaikymui.

Slapukai

„METOS“ el. paslaugose naudoja slapukus, kad padidintų efektyvumą ir siekiant geresnės naudotojų patirties. Slapukus galima išjungti vadovaujantis naršyklės nustatymų pakeitimo instrukcijomis. Gali būti, kad išjungus slapukus kai kurios svetainės funkcijos veiks netinkamai.

Registro duomenų saugumas, saugojimo vieta ir pateikimas

Registras yra saugiame „METOS“ serveryje, ir jį gali pasiekti tik tie, kuriems suteiktos „METOS“ intraneto naudotojo teisės. Rinkmenos negalima atskleisti trečiosioms šalims. Registro aprašymas pagal Asmens duomenų įstatymą saugomas UAB „METOS“ adresu: Kalvarijų g. 163A, LT-08311 VilniusF. Klientas gali pareikalauti leisti susipažinti su savo duomenimis ir atitinkamai juos koreguoti.