METOS veikla, sėkmingai besitęsianti daugiau kaip 90 metų, yra pagrįsta mūsų klientų ir jų veiklos specifikos bei aplinkos supratimu. Mes siūlome ne tik platų gaminių asortimentą, bet ir technologinį projektavimą, apmokymą dirbti su įranga, techninę jos priežiūrą.

 

Professional Kitchen Planner

Metos Professional Kitchen Planner

Metos Professional Kitchen Planner – nesudėtinga ir nemokama programa skirta projektuojantiems komercines virtuves.

Metos Professional Kitchen Planner duomenų bazėje galima rasti iki 600 skirtingų įrangos simbolių, kurie suteikia galimybę planuoti virtuvę, atsižvelgiant į turimą erdvę ir išlaidas. Galėsite nubrėžti sienas, o virtuvės erdvę užpildyti norima įranga ir baldais. Pasirinkę 3D vaizdą, apžiūrėsite brėžinį iš visų pusių. Planą galėsite atsispausdinti arba išsaugoti, kad atliktumėte vėlesnius taisymus. Programa veikia su PC arba Mac įrenginiais, galima naudoti klaviatūrą ir pelę.

Kartu su Metos Professional Kitchen Planner programa reikia įdiegti Adobe AIR programą. Parsisiųskite Adobe AIR į savo kompiuterį, paspaudę nuorodą žemiau. Pirmą įrašykite Adobe AIR, tada Metos Professional Kitchen Planner programą.

air_en
load_planner
KP_700

Atkreipkite dėmesį, kad programoje esantys simboliai yra tik planavimo stadijos pavyzdiniai modeliai. Atvaizdai ir pasiūlymai susiję su konstrukciniu virtuvės dizainu yra braižomi, remiantis esančiais prietaisais. Metos projektuotojai visada pasirengę padėti, jei iškiltų neaiškumų planuojant Jūsų virtuvę. Atsiųskite savo virtuvės planą ir mes Jums padėsime.