METOS veikla, sėkmingai besitęsianti daugiau kaip 90 metų, yra pagrįsta mūsų klientų ir jų veiklos specifikos bei aplinkos supratimu. Mes siūlome ne tik platų gaminių asortimentą, bet ir technologinį projektavimą, apmokymą dirbti su įranga, techninę jos priežiūrą.

 

Techninė priežiūra

Techninės priežiūros tarnyba Lietuvoje

UAB „METOS“ techninės priežiūros meistrai turi didelę įrangos montavimo, remonto bei techninio aptarnavimo patirtį. Savo įgūdžius ir žinias darbuotojai nuolatos tobulina seminaruose, kuriuos organizuoja techninės pagalbos centras Suomijoje. Atsarginių detalių sandėliuose mes turime įvairių detalių, dažniausiai pasitaikantiems gedimams šalinti. Trūkstamos atsarginės detalės skubiai pristatomos iš tarptautinio techninės pagalbos centro Suomijoje.

UAB „METOS“ sandėlyje Vilniuje sukaupta virš 1000 įvairių atsarginių detalių, o Metos Oy sandėliuose Suomijoje – virš 12 tūkst. atsarginių detalių. METOS įsipareigoja tiekti atsargines detales visiems mūsų kompanijos įrenginiams 10 metų po jų sumontavimo, taip pat ir tiems modeliams, kurių gamyba būtų nutraukta. METOS Techninės priežiūros tarnybos (TPT) telefonu +370 612 49900 gedimai Lietuvoje registruojami visą parą.

METOS įrangai remontuoti užsakomos originalios detalės, gautos iš įrangos gamintojų. Vertindami savo klientus, mes užtikriname laiku atliktą, kokybišką įrangos remontą ir techninį aptarnavimą. Remdamasi Metos ilgaamže patirtimi ir tradicijomis, Techninės priežiūros tarnyba kuria nepertraukiamos priežiūros sistemą, kuri sumažins įrangos gedimų skaičių ir prailgins jos tarnavimo laiką.

Techninės priežiūros tarnyba

METOS Techninės priežiūros tarnybos (TPT) telefonu +370 612 49 900 gedimai Lietuvoje registruojami visą parą.
Nerijus Damkauskas
Techninės priežiūros tarnybos vadovas
Vidmantas Valutkevičius
Atsarginių detalių skyriaus vadovas
Naurūnas Sartanavičius
Techninės priežiūros tarnybos pardavimų vadybininkas
Liudvikas Vitkauskas
Montavimo darbų vadovas
Sigitas Pociūnas
Techninės priežiūros meistras, Vilnius
Dainius Jatkauskas
Techninės priežiūros meistras, Vilnius
Deividas Šimulionis
Techninės priežiūros meistras, Vilnius
Evaldas Pajauskas
Techninės priežiūros meistras, Kaunas
Andrius Galinaitis
Techninės priežiūros meistras, Klaipėda