METOS veikla, sėkmingai besitęsianti daugiau kaip 90 metų, yra pagrįsta mūsų klientų ir jų veiklos specifikos bei aplinkos supratimu. Mes siūlome ne tik platų gaminių asortimentą, bet ir technologinį projektavimą, apmokymą dirbti su įranga, techninę jos priežiūrą.

 

Virtuvės planavimas

Virtuvės technologinis sprendimas

UAB METOS technologai ruošia technologinius sprendimus įvairaus dydžio ir tipo visuomeninio maitinimo įmonėms. Bendrovės specialistai, remdamiesi ką tik pasirodžiusiomis maitinimo technologinių procesų naujienomis, siūlo pačius funkcionaliausius ir efektyviausius sprendimus, pasirenkant įrenginius ir gamybinius procesus. Įvairūs technologiniai sprendimai perduodami iš vienos Metos atstovybės kitai, todėl turime galimybę nuolatos mokytis ir perimti kaupiamą patirtį. Pasirinkę UAB METOS savo partneriu žinosite, kad visi Jūsų darbai – tiek virtuvės projektavimas, tiek įrangos išbandymas ar apmokymas ja dirbti – taupys laiką ir pinigus!

Metos įrangos simbolių biblioteka yra gera pagalbinė priemonė specialistams, projektuojantiems virtuvę AutoCADo programa. Biblioteka yra sudaryta iš įrangos vaizdo planų ir priekinio vaizdo brėžinių. Įrangos simboliai yra su techniniais duomenimis.

Sužinokite daugiau apie simbolius

Montavimo brėžiniai

UAB METOS specialistai greitai ir efektyviai parengia AutoCADo brėžinius virtuvių ir barų technologiniams projektams, pateikdami informaciją apie matmenis, taip pat atlieka visų komunikacijų privedimų, reikalingų įrangos pajungimui, brėžinius.

Metos Kitchen Intelligence

Skambinkite mums

Biuras Vilniuje
+370 5 249 6150
Biuras Klaipėdoje
+370 46 38 31 77
Pardavimai
+370 5 249 6150
Tech. priežiūra Lietuvoje
+370 612 49 900
El. paštas
metos.lithuania@metos.lt

Mūsų projektuotojai

Padedame savo klientams projektuoti virtuves. Jei jums reikia pagalbos, susisiekite su mumis!
Raimonda Jusaitė-Novikovė
Vyr. projektuotoja
Ingrida Semėnienė
Technologė-projektuotoja