METOS veikla, sėkmingai besitęsianti daugiau kaip 90 metų, yra pagrįsta mūsų klientų ir jų veiklos specifikos bei aplinkos supratimu. Mes siūlome ne tik platų gaminių asortimentą, bet ir technologinį projektavimą, apmokymą dirbti su įranga, techninę jos priežiūrą.

 

Kokybė ir aplinka

Kokybė

SGS Fimko Oy suteikė įmonei Metos sertifikatus: ISO 9001 kokybės vadybos sistemų standartai ir ISO 14001 aplinkos vadybos sistemos. Sertifikatai yra svarus įmonės vystymosi įrodymas. Tai padeda mūsų klientams – profesionalioms virtuvėms, tiekiančioms maistą ir gėrimus, pasitikėti mūsų produkcijos ir pardavimo sprendimais bei profilaktikos priežiūros sistema.

Darbo pobūdis

Kiekvienas Metos kompanijos darbuotojas pirmenybę teikia įsipareigojimų vykdymui, tinkamam įrenginių ir gamybinio proceso parinkimui, planavimui, taip pat įrangos pristatymui. Svarbus dėmesys skiriamas Metos įrenginių montavimui, profilaktikai, garantiniam bei pogarantiniam remontui. UAB „METOS“ darbuotojai kartu su klientu, planuodami profesionalią virtuvę, stengiasi sukurti draugiškus, tarpusavio supratimu pagrįstus santykius. Visada vyksta glaudus bendradarbiavimas su klientais, įrangos gamintojais bei techninės priežiūros komanda.

Ypatingas dėmesys skiriamas:

● Individualiems apmokymams dirbti su Metos įranga.
Klientams suteikiame visą informaciją apie moderniausias maisto gaminimo technologijas ir naujienas visuomeniniame maitinime, efektyvius šilumos perdavimo ir staigaus atvėsinimo būdus, taip pat apie kiekvieno Metos įrenginio darbo ypatumus ir priežiūrą.

● Gamybinio proceso ekonomiškumui.
Tinkamai suprojektuotos gamybinės patalpos ir suplanuotos gamybinės technologijos gali ženkliai sumažinti darbo jėgos, elektros, vandens, cheminių medžiagų bei gamybinio ploto sąnaudas. Svarbu parinkti ekonomiškus ir ilgai tarnaujančius įrenginius.

● Įrenginių gamybos procesui.
Metos gamyklose įrangos gamintojai kruopščiai suskaičiuoja naujos produkcijos kiekius, juos rūšiuoja, o panaudotus įrenginius atiduoda perdirbimui. Tokiu būdu mažinama žala gamtai. Metos indaplovės yra pagamintos iš 90% perdirbtų įrenginių. Metos sukūrė tarptautinę panaudotų atliekų surinkimo bei perdirbimo sistemą.