content/metos_render1.jpgVirtuvės technologinis sprendimas

 

METOS technologai ruošia technologinius sprendimus įvairaus dydžio ir tipo visuomeninio maitinimo įmonėms. Bendrovės specialistai, remdamiesi ką tik pasirodžiusiomis maitinimo technologinių procesų naujienomis, siūlo pačius funkcionaliausius ir efektyviausius sprendimus, pasirenkant įrenginius ir gamybinius procesus. Įvairūs technologiniai sprendimai perduodami iš vienos METOS atstovybės kitai, todėl turime galimybę nuolatos mokytis ir perimti kaupiamą patirtį. Pairinkę METOS savo partneriu žinosite, kad visi Jūsų darbai  tiek virtuvės projektavimas, tiek įrangos išbandymas ar apmokymas ja dirbti  taupys laiką ir pinigus!

 

METOS įrangos simbolių biblioteka yra gera pagalbinė priemonė specialistams, projektuojantiems virtuvę AutoCADo programa. Biblioteka yra sudaryta iš įrangos vaizdo planų ir priekinio vaizdo brėžinių. Įrangos simboliai yra su techniniais duomenimis.

 

 

Įrangos simbolių biblioteka

 

 

 

Montavimo brėžiniai

 

METOS specialistai greitai ir efektyviai parengia AutoCADo brėžinius virtuvių ir barų technologiniams projektams, pateikdami informaciją apie matmenis, taip pat atlieka visų komunikacijų privedimų, reikalingų įrangos pajungimui, brėžinius.

 

 

 

content/metos_designers.jpg