METOS veikla, sėkmingai besitęsianti daugiau kaip 90 metų, yra pagrįsta mūsų klientų ir jų veiklos specifikos bei aplinkos supratimu. Mes siūlome ne tik platų gaminių asortimentą, bet ir technologinį projektavimą, apmokymą dirbti su įranga, techninę jos priežiūrą.

UAB „METOS“ istorija

UAB „METOS“ istorija

UAB „METOS“, įkurta 1999 m., suprojektavo ir įrengė daug didelių bei mažesnių profesionalių virtuvių, tame tarpe virtuves žymiuose Lietuvos viešbučiuose: ,,Grand Hotel Kempinski Vilnius‘‘, ,,Stikliai‘‘, ,,Radisson Blu Hotel Lietuva“, ,,Neringa Hotel‘‘, Holiday Inn, ,,Vilnia‘‘, ,,Artagonist“, ,,Amberton Cathedral Square Hotel Vilnius“, „Crowne Plaza Vilnius“, ,,MOXY‘‘ viešbučių tinkle ES bei JK ir kt., sveikatingumo ir poilsio centruose: „SPA Vilnius“, , „Belorus“, „Grand SPA Lietuva“, „Eglė“, „Pušynas“, „Birštono šaltinis“, „Vytautas mineral SPA“, ,,Anykščių Vilnius SPA‘‘, ,,Le Paysage Vilnius Grand Resort“, ,,SPA Sopotas‘‘, vyr. virėjų profesinio rengimo ir darbo rinkos mokymo centruose bei turizmo paslaugų verslo mokyklose: Alytaus profesinio rengimo centre, PMC ,,Žirmūnai‘‘,, Šilutės bei Klaipėdos turizmo ir paslaugų verslo mokyklose, ,,Alytaus kolegijoje‘‘, MC ,,Žirmūnai‘‘ Druskininkų filialo ir Panevėžio darbo rinkos mokymo centre, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre, Varėnos ir Dieveniškių technologijos ir verslo mokyklose, KTU Maisto mokslo technologijų ir kompetencijų centre, Kėdainių bei Aukštaitijos profesinio rengimo centruose (Anykščiai ir Alanta).

UAB ,,METOS‘‘ įdiegė naujas maitinimo koncepcijas: uždarų kalnų slidinėjimo trasų komplekse Druskininkuose, sporto, laisvalaikio ir verslo centre „Forum Palace“ Vilniuje, Kazino ,,Nesė Pramogų bankas‘‘ Vilniuje, „Avia Solutions Group Arena“ Vilniuje, „Cido Arena“ Panevėžyje, vandens parke „Vichy“ Vilniuje, „IKEA Lietuva“, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninėje ,,Kauno klinikos‘‘, „Senatorių pasažas“ Vilniuje.

2002 m. UAB ,,METOS‘‘ pagrindiniame biure Vilniuje atidarytame ,,Metos‘‘ centre vyksta kūrybinės-gamybinės dirbtuvės, organizuojami seminarai ir mokymai, pristatomos naujausios maisto gaminimo technologijos ir įranga.

UAB ,,METOS‘‘ pastoviai dalyvauja didžiausioje Lietuvoje tarptautinėje parodoje – ,,Baltshop Hotel Gastro‘‘ Vilniuje, kurios metu gyvai pristato naujausią profesionalios virtuvės įrangą  ir technologijas. Atsižvelgdama į poreikius UAB ,,METOS‘‘ savo klientams organizuoja keliones į ,,Metos‘‘ naujausiai įrengtas virtuves Skandinavijos ir Europos šalyse.

UAB ,,METOS‘‘ darbuotojai pasirengę pasiūlyti profesionalią pagalbą klientams–22 viešojo maitinimo specialistai ir profesionalūs serviso technikai, dirbantys ilgiau nei 15 metų įmonėje, yra sukaupę didžiulę patirtį, kuria gali pasidalinti.

UAB ,,METOS‘‘ techninės priežiūros tarnyba garantuoja kokybišką ir greitą techninio aptarnavimo paslaugų teikimą bei užtikrina atsarginių detalių tiekimą iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Suomijos atsarginių detalių sandėlių 10 m. laikotarpiui.